Loading...

Mechanik výrobní linky, provozní elektrikář

Location:

Liberec, CZ

Entry Level:  Career Starters (0-3 years)
Function:  R&D/Engineering

Webasto, jehož centrála se nachází ve Stockdorfu u Mnichova, bylo již od doby svého založení v roce 1901 rodinným podnikem. Společnost, která má své pobočky na více než 50 místech po celém světě, je rozdělena na divize střešních a termo systémů a v rámci e-mobility na nabíjecí a bateriové systémy. Webasto patří mezi 100 nevětších dodavatelů automobilového průmyslu na světě.  V Liberci se výroba zaměřuje na střešní systémy do aut značek Mercedes, Škoda, Ford, Bentley, Porsche, Kia, Hiunday a mnoho dalších.

Profil: Mechanik výrobní linky, provozní elektrikář zajišťuje plynulý chod strojů a zařízení v závodě

Náplň práce:

  • Ve spolupráci s výrobou zajišťuje příčiny poruch, provádí záznamy o vykonaných opravách, preventivních prohlídkách, odběru ND, kontroluje funkce strojů a zařízení v záruční a pozáruční době
  • Spolupracuje s uživateli při uplatňování požadavků na GO
  • Opravuje stroje a zařízení z hlediska elektro či řídících systémů, oznamuje potřebu náhradních dílů a podílí se na opatřeních zajišťujících plynulý chod výroby
  • Podílí se na zefektivnění TPM, kontroluje a po změnách aktualizuje technickou dokumentaci, spolupracuje při tvorbě návodky pro údržbu
  • Ve spolupráci s programátory zajišťuje zálohování dat strojů a zařízení

Požadavky:

  • Minimálně vyučen v elektrotechnickém oboru
  • Minimálně dvouleté prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost standardů ISO/TS, vyhlášky 50 §6, práce na PC
  • Výhodou je znalost řídících systémů (Allen-Bradley, Siemens) a AJ nebo NJ

Kontaktní Osoba:
Karolína Renzová
Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vaše životopisy. Zasílat je můžete na adresu: karolina.renzova@webasto.com