Loading...

IT Technik junior

Location:

Liberec, CZ

Entry Level:  Young professionals (0-3 Years)
Function:  IT

Webasto, jehož centrála se nachází ve Stockdorfu u Mnichova, bylo již od doby svého založení v roce 1901 rodinným podnikem. Společnost, která má své pobočky na více než 50 místech po celém světě, je rozdělena na divize střešních a termo systémů a v rámci e-mobility na nabíjecí a bateriové systémy. Webasto patří mezi 100 nevětších dodavatelů automobilového průmyslu na světě. V Liberci se výroba zaměřuje na střešní systémy do aut značek Mercedes, Škoda, Ford, Bentley, Porsche, Kia, Hiunday a mnoho dalších.

Profil: IT  technik udržuje a zajišťuje správu operačních systémů počítačů, softwarových aplikací a počítačových a komunikačních sítí v závodě.

Náplň práce:

  • Podpora uživatelů PC
  • Onboarding nových zaměstnanců
  • Reinstalace a obnova HW
  • Administrace a instalace PC a serverů
  • Podpora při tvorbě IT standardů ve výrobě

Požadavky:

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Výhodou zkušenost ve výrobním závodě / automotive
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Schopnost samostatné práce, řešení problémů a rozhodování, flexibilita, aktivní přístup, komunikativnost, týmovost

Kontaktní Osoba:
Jana Soldátová, HR Development Specialist
Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vaše životopisy. Zasílat je můžete na adresu: jana.soldatova@webasto.com